tým

Kolegy do týmu vybíráme pomalu. Je pro nás zásadní, aby jejich mentální nastavení bylo v souladu s našimi hodnotami. Kreativita, strategické myšlení, preciznost, zodpovědnost. Dáme ruku do ohně za každého z nich.

Managing partner

ondřej Tesař

Ondřej se zaměřuje na korporátní komunikaci, interní komunikaci
a strategické poradenství. V agentuře má kromě toho na starost její celkovou organizaci a nábor. Několik let poskytoval služby neziskové společnosti ASEKOL
a podílel se na zásadním zvýšení ochoty Čechů třídit elektroodpad. Tato komunikace byla oceněna prestižní Českou cenou Public Relations, udělovanou organizací APRA.

Managing partner

Robert hladil

Robertovou specializací je korporátní komunikace, krizová komunikace a media relations. V EPIC PR se také věnuje akvizicím nových klientů. Čtyři roky poskytoval poradenství jedné z největších advokátních kanceláří na českém trhu Havel, Holásek & Partners, kterou dovedl na pozici nejmedializovanější právní společnosti v ČR, a zapříčinil tak masivní zvýšení investic do PR v celém oboru.

Account director

alžběta běličová

Alžběta se kromě PR věnuje i marketingu. Je absolventkou Mini MBA in Marketing globálního guru Marka Ritsona. Její expertizu využívají společnosti z oblasti veřejné sféry, práva, financí a health care. V EPIC PR má na starost tvorbu marketingové a komunikační strategie včetně detailních veřejných průzkumů. Klientovi z právního segmentu navrhla
a realizovala samostatný a úspěšný mediální projekt. 

Account manager

tereza pavézková

Tereza je expertkou na media relations. Tři roky poskytovala poradenství advokátní kanceláři PwC Legal, z níž udělala
s počtem přes 360 mediálních výstupů ročně druhou nejcitovanější kancelář
na trhu. Tento úspěch následně vyústil
ve spolupráci se všemi divizemi poradenské společnosti PwC.

account MANAGER

gabriela matějková

Gabriela se věnuje zejména media relations, tvorbě obsahu a spolupráci s influencery. V EPIC PR zodpovídá
za klienty z oblasti health care, automotive a developmentu. Laboratořím SYNLAB pomohla k šestnáctinásobnému nárůstu publicity. 

account executive

pavlína civínová

Pavlína má zkušenosti v oblasti PR, politického marketingu a sociálních médií. Podílela se na kampaních pro regionální buňky politických stran, ale také
pro veřejnoprávní subjekty. V roce 2014 byla součástí týmu, který získal ocenění Zlatý lístek za nejúspěšnější politickou komunální kampaň. V EPIC Public Relations má na starosti zejména klienty z veřejné správy a stavebnictví, konkrétně výrobce Saint-Gobain. 

account executive

nikola zwrtková

Nikola má za sebou několikaletou praxi v médiích, z níž si odnesla hned dvě prestižní novinářské ceny. V EPIC PR
se stará o klienty z oblasti práva a financí, kterým pomáhá především s medializací.

ACCOUNT EXECUTIVE

ROMANA WIŠNIEWSKI

Romana je píáristka s více než desetiletou praxí s pestrou paletou klientského portfolia z oblasti rychloobrátkového zboží, nápojové gastronomie a kultury. Pracovala pro klienty jako Wrigley, Chiquita, L’Oreal, Brown-Forman, Lactalis, Aquapark Čestlice, Prague Bar Show, Storck, Halla, Art Directors Club, Linka bezpečí, Signal Festival, Czech The Light, Dny Jeruzaléma v Praze, Scholastika, ale starala se i o výstavy umění.  Působila také jako projektová manažerka a koordinátorka evropského vědecko-popularizačního projektu pro Univerzitu Karlovu. V EPIC PR se věnuje především klientovi Saint-Gobain.

Pomůžeme i vaší značce